Mini Cart

Delicia Mulli per frutat e thata

2,990L

8595028485615

SKU: 630071 Categories: ,

Description

Kodi: 630071

Përgatitni pa mundim frutat e thata për të dekoruar tortat, ëmbëlsirat dhe të gjitha gatimet që dëshironi. Mulliri Delicia me manivel dore ju ndihmon të bluani fruta të thata (arra, lajthi, bajame), por edhe biskota, çokollatë, m&m’s. Ju gjithashtu mund të zgjidhni nëse dëshironi ta grini imët apo trashë, thjesht rregulloni mullirin.


Additional information

Dimensions 14.8 × 9 × 22 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Mulli per frutat e thata”

Your email address will not be published. Required fields are marked *