Mini Cart

Delicia Forme prerje strudel

1,390L

8595028451467

SKU: 630045 Categories: ,

Description

Kodi: 630045

Për të përgatitur një strudel perfekt, ju vjen në ndihmë ruli Delicia prej plastike rezistente. Me vetëm një hap, ruli pret sipërfaqen dhe ëmbëlsira juaj do të jetë gati për t’u pjekur.

Diametri i rulit: 6.5 cm, gjatësia: 17 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forme prerje strudel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *