Mini Cart

-25%

Accura Peshore kuzhine elektronike 5 kg

Original price was: 5,500L.Current price is: 5,500L. 4,125L

8595028489330

SKU: 634512 Categories: ,

Description

Kodi: 634512

Peshorja elektronike Accura është perfekte për peshimin shumë të saktë të përbërësve. Peshon deri në 5 kg me një devijim prej vetëm 1 gram. Ka funksionin “TARE”, kështu që mund të peshoni disa përbërës radhazi, në të njëjtën enë. Ekrani është me numra të mëdhenj dhe lehtësisht të lexueshëm.

Përmasat: 16×23 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Accura Peshore kuzhine elektronike 5 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *