Mini Cart

Delicia Okllai inoksi 25×5 cm

3,150L

8595028428179

SKU: 630170 Categories: ,

Description

Kodi:

Okllai Delicia është prej çeliku inoks dhe është e pajisur me një cilindër qendror rrotullues për të lehtësuar funksionimin e hapjes të brumit.

Gjatësia: 25 cm.


Additional information

Dimensions 43.3 × 5.2 × 5.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Okllai inoksi 25×5 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *