Mini Cart

-25%

Delicia Site manuale me gote 11.5 cm

Original price was: 1,950L.Current price is: 1,950L. 1,463L

8595028482652

SKU: 630341 Categories: ,

Description

Kodi: 630341

Sita klasike Delicia prej plastike rezistente ju shërben për të përftuar miell dhe sheqer pa topa. Sita, gjithashtu, ka dy kapakë, një sipër dhe një ne fund, kështu që ju mund të ruani përbërësit që nuk po përdorni brenda.

Diametri: 11.5 cm, lartësia: 11.5 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Site manuale me gote 11.5 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *