Mini Cart

Delicia Peshore kuzhine mekanike 2.2 kg

3,800L

8595028434774

SKU: 634560 Categories: ,

Description

Kodi: 634560

Peshorja e kuzhinës Delicia mekanike, është e pajisur me një enë të madhe me grykë derdhje dhe dorezë praktike. Peshorja është e thjeshtë në përdorim dhe peshon deri në 2.2 kg.

 

Additional information

Dimensions 17.7 × 15.8 × 17.6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Peshore kuzhine mekanike 2.2 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *