Mini Cart

President Stone Tigan guri i thelle me kapak 28 cm

11,200L

8595028403503

SKU: 780356 Categories: ,

Description

Kodi: 780356

Tigani me dy kapje President Stone vjen me një shtresë guri jo-ngjitëse, i cili riprodhon karakteristikat e gatimit dhe doreza prej çeliku që nuk digjen duke lejuar përdorimin e tij edhe në furrë. Eshtë jashtëzakonisht rezistent. I përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave, duke përfshirë dhe induksionin.

Diametri: 28 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Stone Tigan guri i thelle me kapak 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *