Mini Cart

Privilege Tigan grill 28 cm

4,800L

8595028406016

SKU: 707424 Category:

Description

Kodi: 707424

Tigani Privilege ideale për gatimin e perimeve, mishit, peshkut, gështenjave, kërpudhave etj. në barbekju dhe në skarë. Falë dizajnit unik të dorezës, tigani mund të përdoret edhe me kapak. E bërë nga çelik inox dhe dru braziliane me cilësi të lartë. Me dorezë të palosshme dhe unazë të tu varur, duke kursyer në mënyrë perfekte hapësirën. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Privilege Tigan grill 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *