Mini Cart

i-Premium Stone Tigan guri i thelle 24 cm

6,350L

8595028476750

SKU: 602434 Categories: ,

Description

Kodi: 602434

Tigani i thellë i-Premium Stone është me shtresë guri dhe u jep gatimeve një shije të veçantë dhe karakteristike. Për sasi të mëdha ushqimi, për rizoto apo për kaurdisjen e makaronave, ju mund të gatuani pothuajse çdo gjë që dëshironi në këtë tigan që i përshtatet më së miri nevojave tuaja.

Diametri: 24 cm.

Additional information

Dimensions 44 × 25 × 8.7 cm
permasa

44x25x8.7

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “i-Premium Stone Tigan guri i thelle 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *