Mini Cart

Presto Tigan per pancake me 4 ndarje 24 cm

3,650L

8595028435498

SKU: 594244 Categories: ,

Description

Kodi: 594244

Tigani për pancake Presto është material alumini, me shtresë jo-ngjitëse. Ka katër rrathë, perfekte për gatimin e hamburgerëve, vezëve të skuqura dhe petullave.

Diametri: 24 cm.


Additional information

permasa

42×24.3×5.9

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tigan per pancake me 4 ndarje 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *