Mini Cart

-25%

i-Premium Tigan i thelle Wok 28 cm

Original price was: 8,250L.Current price is: 8,250L. 6,188L

8595028438901

SKU: 602328 Categories: ,

Description

Kodi: 602328

Tigani i thellë Wok i-Premium ka një shtresë jashtëzakonisht rezistente që ju lejon të përdorni edhe aksesorë metalike gjatë gatimit. Ju mund të gatuani pothuajse çdo gjë që dëshironi në këtë tigan që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. I përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave përfshirë dhe ato me induksion.

Diametri: 28 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “i-Premium Tigan i thelle Wok 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *