Mini Cart

Presto Mini Tigan i vogel grill 14×14 cm

2,050L

8595028401059

SKU: 594004 Categories: ,

Description

Kodi: 594004

Tigani i vogël grill Presto Mini ju ndihmon të gatuani sasi të vogël ushqimi. E përkryer për të pjekur në skarë disa perime, një biftek të vogël etj. Ka një shtresë që nuk ngjit dhe bisht që nuk rrëshqet në ngjyrë të kuqe tërheqëse.

Përmasat: 14×14 cm.


Additional information

permasa

27.2x14x5.8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Mini Tigan i vogel grill 14×14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *