Mini Cart

Precioso Stende per prerje 30×20 cm

2,600L

8595028489637

SKU: 378930 Categories: ,

Description

Kodi: 378930

Stenda për prerjen e perimeve prodhohet me teknologjinë nanoCARE e cila e bën atë krejtësisht higjienike dhe antibakteriale. Nuk thith erën e ushqimit dhe shpëlahet me ujë pas përdorimit, pa detergjentë. Dërrasa ka një sipërfaqe që nuk rrëshqet dhe anash ka një kanal të hollë për mbledhjen e lëngjeve.

Përmasat: 30×20 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precioso Stende per prerje 30×20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *