Mini Cart

Delicia Shtrese per pergatitje brumi 50×40 cm

4,090L

8595028490794

SKU: 629448 Categories: ,

Description

Kodi: 629448

Shtresa për përgatitjen e brumit Delicia ka një shkallëzim në të dy anët dhe forma të rrumbullakëta në qendër, kështu që mund të matni gjatësinë dhe diametrin e brumit. Sipërfaqja e poshtme ngjitet në mënyrë perfekte në sipërfaqen e punës dhe nuk rrëshqet, ndërsa pjesa e sipërme nuk e lë brumin të ngjitet. I reziston nxehtësisë deri në 230°C, kështu që mund ta futni edhe në furrë. Mund ta ruani të sheshtë ose të mbështjellë, do të kthehet gjithmonë në formën e saj origjinale.

Përmasat: 50×40 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Shtrese per pergatitje brumi 50×40 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *