Mini Cart

-25%

Handy Preres perimesh me mbajtese

Original price was: 5,400L.Current price is: 5,400L. 4,050L

8595028487046

SKU: 643559 Categories: ,

Description

Kodi: 643559

Prerësi i perimeve Handy është i përsosur për prerjen e frutave dhe perimeve të freskëta në kubikë ose shkopinj. Vjen me 2 tehe inoksi, për t’u prerë në dy madhësi të ndryshme. E përkryer për prerjen e karotave, patateve, qepëve, selinos, trangujve, panxharit, mollëve, dardhave, pjeshkës dhe shumë perimeve të tjera.

Përmasat: 26x12x8 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Handy Preres perimesh me mbajtese”

Your email address will not be published. Required fields are marked *