Mini Cart

Grandchef Luge pjepri

950L

8595028487671

SKU: 428236 Categories: ,

Description

Kodi: 428236

Luga e pjeprit Grandchef ju ndihmon të krijoni topa të shijshëm me pjepër, shalqi ose fruta dhe perime të tjera. E prodhuar në çelik-inoks të cilësisë së lartë, luga ka një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 18 cm, diametri: 3 cm.


Additional information

Dimensions 17.7 × 3 × 1.6 cm
permasa

17.7x3x1.6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Luge pjepri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *