Mini Cart

Manico Rosso Tigan 26 cm

3,950L

8595028490565

SKU: 597826 Categories: ,

Description

Kodi: 597826

Tigani Manico Rosso ka një shtresë jo-ngjitëse me vetitë e gurit natyral, i cili ruan shijen natyrale dhe vlerat ushqyese të gatimeve. Tigani është i pajisur me fund sanduiç çelik-inox dhe ka bisht të kuq me një efekt prekjeje të butë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë dhe ato me induksion.

Diametri: 26 cm.

Additional information

Dimensions 45.5 × 26.5 × 7.2 cm
permasa

45.5×26.5×7.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Manico Rosso Tigan 26 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *