Mini Cart

Grandchef Tigan me dy kapje 24 cm

5,150L

8595028491050

SKU: 606854 Categories: ,

Description

Kodi: 606854

Tigani me dy kapje Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me shtresë jo-ngjitëse, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave dhe sobave. Përdoret edhe në furrë sepse dy dorezat prej çeliku nuk digjen. Tigani është rezistent ndaj nxehtësisë deri në 230°C.

Diametri: 24 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tigan me dy kapje 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *