Mini Cart

-25%

i-Premium Stone Tigan guri i sheshte 24 cm

5,950L 4,463L

8595028454994

SKU: 602424 Categories: ,

Description

Kodi: 602424

Tigani i sheshtë i-Premium Stone është me shtresë guri dhe u jep gatimeve një shije të veçantë dhe karakteristike. Mish, peshk, perime, ju mund të gatuani pothuajse çdo gjë që dëshironi në këtë tigan që i përshtatet më së miri nevojave tuaja.

Diametri: 24 cm.

Additional information

permasa

43.5x25x7.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “i-Premium Stone Tigan guri i sheshte 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *