Mini Cart

Presto Mbeshtetes nxehtesie silikon 19 cm

1,390L

8595028440553

SKU: 420938 Category:

Description

Kodi: 420938

Mbështetësi për tenxhere Presto është ideal për t’u vendosur nën enë gatimi të nxehta. Kursen hapësirën dhe i lehtë për t’u pastruar. Prodhuar nga silikoni, është rezistent ndaj nxehtësisë nga -40 deri në +230 °C.

Diametri: 19 cm.

Additional information

Dimensions 22.5 × 19 × 0.65 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Mbeshtetes nxehtesie silikon 19 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *