Mini Cart

Manico Rosso Tigan i thelle Wok 28 cm

4,250L

8595028490626

SKU: 597858 Categories: ,

Description

Kodi: 597858

Tigani Wok Manico Rosso ka një shtresë jo-ngjitëse me vetitë e gurit natyral, i cili ruan shijen natyrale dhe vlerat ushqyese të gatimeve. Tigani është i pajisur me fund sanduiç çelik-inox dhe ka bisht të kuq me një efekt prekjeje të butë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë dhe ato me induksion.

Diametri: 28 cm.

Additional information

Dimensions 47.4 × 28.5 × 10.2 cm
permasa

47.4×28.5×10.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Manico Rosso Tigan i thelle Wok 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *