Mini Cart

Manico Rosso Tigan 24 cm

3,450L

8595028490558

SKU: 597824 Categories: ,

Description

Kodi: 597824

Tigani Manico Rosso ka një shtresë jo-ngjitëse me vetitë e gurit natyral, i cili ruan shijen natyrale dhe vlerat ushqyese të gatimeve. Tigani është i pajisur me fund sanduiç çelik-inox dhe ka bisht të kuq me një efekt prekjeje të butë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë dhe ato me induksion.

Diametri: 24 cm.

Additional information

Dimensions 43.5 × 24.5 × 7.8 cm
permasa

43.5×24.5×7.8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Manico Rosso Tigan 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *