Mini Cart

Manico Rosso Tigan 30 cm

4,650L

8595028490589

SKU: 597830 Categories: ,

Description

Kodi: 597830

Tigani Manico Rosso ka një shtresë jo-ngjitëse me vetitë e gurit natyral, i cili ruan shijen natyrale dhe vlerat ushqyese të gatimeve. Tigani është i pajisur me fund sanduiç çelik-inox dhe ka bisht të kuq me një efekt prekjeje të butë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë dhe ato me induksion.

Diametri: 30 cm.

Additional information

Dimensions 49.5 × 30.5 × 8.8 cm
permasa

49.5×30.5×8.8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Manico Rosso Tigan 30 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *