Mini Cart

-25%

i-Premium Tigan per krepa 26 cm

6,950L 5,213L

8595028449396

SKU: 602036 Categories: ,

Description

Kodi: 602036

Tigani i krepave i-Premium ka një shtresë jo-ngjitëse dhe dorezë ergonomike në plastikë rezistente. Buza e ulët e tiganit ndihmon që krepat të kthehen në pjatë pasi të kenë mbaruar pjekjen. Tigani është i përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave.

Diametri: 26 cm.


Additional information

permasa

46.7x26x7

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “i-Premium Tigan per krepa 26 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *