Mini Cart

President Stone Tigan guri i thelle me kapak 24 cm

9,500L

8595028403442

SKU: 780352 Categories: ,

Description

Kodi: 780352

Tigani me dy kapje President Stone vjen me një shtresë guri jo-ngjitëse, i cili riprodhon karakteristikat e gatimit dhe doreza prej çeliku që nuk digjen duke lejuar përdorimin e tij edhe në furrë. Eshtë jashtëzakonisht rezistent. I përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave, duke përfshirë dhe induksionin.

Diametri: 24 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Stone Tigan guri i thelle me kapak 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *