Mini Cart

Manico Rosso Tigan 28 cm

4,450L

8595028490572

SKU: 597828 Categories: ,

Description

Kodi: 597828

Tigani Manico Rosso ka një shtresë jo-ngjitëse me vetitë e gurit natyral, i cili ruan shijen natyrale dhe vlerat ushqyese të gatimeve. Tigani është i pajisur me fund sanduiç çelik-inox dhe ka bisht të kuq me një efekt prekjeje të butë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë dhe ato me induksion.

Diametri: 28 cm.

Additional information

permasa

47.5×28.5×7.7

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Manico Rosso Tigan 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *