Mini Cart

-25%

Grandchef Rrjete mbrojtese me doreze 30 cm

Original price was: 2,299L.Current price is: 2,299L. 1,724L

8595028484045

SKU: 428750 Category:

Description

Kodi: 428750

Rrjeta mbrojtese Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, shërben për të mbrojtur pianurën nga spërkatjet e vajit gjatë skuqjes. Doreza praktike ju lejon t’a vendosni dhe hiqni me lehtësi. Përshtatet me tiganët me diametër deri në 28 cm.

Diametri 30 cm, gjatësia: 46 cm.

Additional information

Dimensions 50 × 30 × 3.6 cm
permasa

50x30x3.6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Rrjete mbrojtese me doreze 30 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *