Mini Cart

Grandchef Preres brumi

990L

8595028487749

SKU: 428254 Categories: ,

Description

Kodi: 428254

Prerësi për brum Grandchef është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe ka një dizajn të vecantë në çdo detaj. Prerësi është i pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 19 cm.


Additional information

Dimensions 18.5 × 4.1 × 1.6 cm
permasa

18.5×4.1×1.6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Preres brumi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *