Mini Cart

Grandchef Kullese spirale 14 cm

2,400L

8595028483741

SKU: 428424 Categories: ,

Description

Kodi: 428424

Sekreti i ushqimit të skuqur dhe pa vaj është temperatura e vajit, por edhe kullesa do t’ju ndihmojë. Kullesa spirale Grandchef është perfekte sepse ju lejon të kulloni ushqimin, duke eliminuar vajin e tepërt.

Diametri: 14 cm, gjatësia: 38 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Kullese spirale 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *