Mini Cart

Grandchef Rrahese veze

1,590L

8595028487862

SKU: 428288 Category:

Description

Kodi: 428288

Rrahësja e vezës Grandchef është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe pamje elegante. Rrahësja është e pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 32 cm.

Additional information

Dimensions 30.6 × 6.8 × 6.8 cm
permasa

30.6×6.8×6.8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Rrahese veze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *