Mini Cart

Grandchef Plus Servires makaronash

1,050L

8595028401431

SKU: 428298 Category:

Description

Kodi: 428298

Servirësi i makaronave Grandchef është i përshtatshëm për enë gatimi me veshje jo-ngjitëse pasi nuk dëmton sipërfaqen e tyre. Servirësi ka një trup dhe dorezë prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht dhe një kokë nailoni rezistente ndaj nxehtësisë deri në 210 °C.

Gjatësia: 34.5 cm, gjerësia: 6.5 cm.


Additional information

permasa

34.3×6.5×4.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Plus Servires makaronash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *