Mini Cart

Vitamino Rende shumeperdorimeshe

1,650L

8595028444391

SKU: 642744 Category:

Description

Kodi: 642744

Rezistente, por delikate me ushqimin, falë 3 teheve plastikë, rendja shumëpërdorimëshe Vitamino nuk than dhe nuk oksidon frutat dhe perimet. Rendja është e prodhuar nga plastika rezistente e cilësisë së lartë.

Gjatësia: 22 cm, lartësia: 7 cm.


Additional information

Dimensions 23.7 × 12 × 7.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamino Rende shumeperdorimeshe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *