Mini Cart

Delicia Aksesor per tharjen e makaronave te fresketa

3,990L

8595028400717

SKU: 630874 Categories: ,

Description

Kodi: 630874

Aksesori për tharje Delicia është një aksesor që nuk mund të mungojë nëse i doni makaronat e freskëta dhe i përgatisni në shtëpi. Me 12 krahët e tij ju ndihmon të hapni makaronat të sapo përgatitura me makinën e makaronave dhe ti thani siç duhet. I prodhuar në plastikë rezistente, ai mund të çmontohet plotësisht dhe të kursejë hapësirë, sepse krahët pasi hiqen ruhen në mbështetëse.


Additional information

Dimensions 15.2 × 11.5 × 23.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Aksesor per tharjen e makaronave te fresketa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *