Mini Cart

-25%

Delicia Forme keku e thelle 22 cm

Original price was: 2,390L.Current price is: 2,390L. 1,793L

8595028427059

SKU: 623142 Categories: ,

Description

Kodi: 623142

Forma e kekut Delicia me shtresë jo-ngjitëse është rezistente ndaj temperaturave të larta të furrës. Rekomandohet t’a lyeni me gjalp ose vaj dhe të lyeni me miell fundin dhe skajet e formës.

Diametri: 22 cm.


Additional information

Dimensions 22.7 × 22 × 11.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forme keku e thelle 22 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *