Mini Cart

Delicia Tave rrethore me fund te levizshem 28 cm

2,890L

8595028446630

SKU: 623115 Categories: ,

Description

Kodi: 623115

Tava rrethore Delicia me fund të lëvizshëm është me shtresë jo-ngjitëse dhe rezistente ndaj temperaturave të larta të furrës. Rekomandohet t’a lyeni me gjalp ose vaj dhe të lyeni me miell fundin dhe skajet e tavës. Mos përdorni aksesorë me majë metalike pasi ato do të prishin veshjen. Tava është e pajisur me një fund praktik të lëvizshëm për të lehtësuar nxjerrjen e ëmbëlsirës.

Diametri: 28 cm, lartësia: 2.5 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave rrethore me fund te levizshem 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *