Mini Cart

-25%

Grandchef Tave pjekje qelqi me kapak 34×19 cm

Original price was: 6,950L.Current price is: 6,950L. 5,213L

8595028401219

SKU: 629088 Categories: ,

Description

Kodi: 629088

E bukur dhe elegante tava e qelqit Grandchef borosilikat, falë këmbëve jo-përçuese ndaj nxehtësisë mund të hiqet nga furra dhe të vendoset menjëherë në tavolinë pa rrezikuar dëmtimin e saj. E përshtatshme për të gjitha llojet e furrave për pjekje.

Përmasat: 34 x 19 cm.


Additional information

permasa

34.5x20x10

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tave pjekje qelqi me kapak 34×19 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *