Mini Cart

Gusto Tave furre porcelani 40×26 cm

5,350L

8595028422238

SKU: 622018 Categories: ,

Description

Kodi: 622018

Tava e furrës Gusto, prej porcelani të bardhë, është rezistente ndaj temperaturave nga -18 në +240 °C. Tava ju lejon që të përgatisni gatimet tuaja paraprakisht dhe t’i vendosni në furrë vetëm në momentin e fundit.

Përmasat: 40×26 cm.


Additional information

Dimensions 39.4 × 26.5 × 7.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gusto Tave furre porcelani 40×26 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *