Mini Cart

-25%

Delicia Forme keku mjeder silikon 24 cm

Original price was: 2,990L.Current price is: 2,990L. 2,243L

8595028402322

SKU: 629417 Categories: ,

Description

Kodi: 629417

Forma e kekut mjeder Delicia ka një formë origjinale dhe falë silikonit fleksibël do t’ju lejojë ta nxirrni kekun pa mundim dhe pa prishur modelin dekorativ në sipërfaqe. I reziston nxehtësisë deri në 230°C por mund t’a vendosni edhe në frigorifer, kështu që mund t’a përdorni edhe për të përgatitur puding dhe ëmbësira të tjera të ftohta. Duke kursyer hapësirë, mund t’a palosni ose rrotulloni pasi do të kthehet gjithmonë në formën e saj fillestare.

Diametri: 24 cm, lartësia: 10 cm.


Additional information

Dimensions 24.5 × 24 × 10 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forme keku mjeder silikon 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *