Mini Cart

-25%

Delicia Kupa pjekje leter me ngjyra 4 cm 200 cp

Original price was: 390L.Current price is: 390L. 293L

8595028428339

SKU: 630624 Categories: ,

Description

Kodi: 630624

Kupat e letrës Delicia janë perfekte për përgatitjen e ëmbëlsirave dhe për t’i shërbyer sikur sapo kanë dalë nga pastiçeria. Nëse brumi është shumë i rëndë dhe kupat rrezikojnë të bien nga forma, vendosini në një tepsi.

Paketimi përmban 200 copë me diametër 4 cm.


Additional information

Dimensions 18 × 9 × 3.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Kupa pjekje leter me ngjyra 4 cm 200 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *