Mini Cart

Delicia Tave keku me hapje donut 28 cm

3,990L

8595028427271

SKU: 623288 Categories: ,

Description

Kodi: 623288

Tava e kekut Delicia është me shtresë jo-ngjitëse dhe rezistente ndaj temperaturave të larta të furrës. Rekomandohet t’a lyeni me gjalp ose vaj dhe të lyeni me miell fundin dhe skajet e tavës. Pajisur me një fund të dyfishtë për të bërë ëmbëlsira klasike dhe donuts dhe një menteshë praktike për t’a hapur dhe për të lehtësuar nxjerrjen e tyre.

Diametri: 28 cm.


Additional information

Dimensions 26 × 26 × 8.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave keku me hapje donut 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *