Mini Cart

Delicia Tave per 24 mini muffins

3,790L

8595028478471

SKU: 623226 Categories: ,

Description

Kodi: 623226

Përgatisni 24 mini muffins të shijshëm me tepsinë Delicia që nuk ngjit dhe rezistente ndaj temperaturave të larta të furrës. Derdhni brumin në cdo formë dhe piqeni. Rekomandohet t’a lyeni me gjalp ose vaj dhe të lyeni me miell fundin dhe skajet e formave. Gjithashtu, mund t’i futni në kupat e letrës për pjekje me diametër 4 cm.

Përmasat: 38×26 cm.


Additional information

Dimensions 38 × 26 × 2.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave per 24 mini muffins”

Your email address will not be published. Required fields are marked *