Mini Cart

-25%

Delicia Forma per biskota lule 2 aneshe me 6 madhesi

990L 743L

8595028449884

SKU: 630861 Categories: ,

Description

Kodi: 630861

Format e biskotave Delicia, prej plastike rezistente, në formë lule janë të dyanshme. Format shërbejnë për prerjen e lehtë të 6 madhësive të ndryshme të biskotave nga brumi.

Madhësitë: 3.8 cm, 4.8 cm 5.8 cm, 6.8 cm, 7.8 cm dhe 8.8 cm.


Additional information

Dimensions 20 × 12 × 4.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forma per biskota lule 2 aneshe me 6 madhesi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *