Mini Cart

Delicia Tave keku me hapje 24×24 cm

3,590L

8595028446661

SKU: 623296 Categories: ,

Description

Kodi: 623296

Tava e kekut Delicia është me shtresë jo-ngjitëse dhe rezistente ndaj temperaturave të larta të furrës. Rekomandohet t’a lyeni me gjalp ose vaj dhe të lyeni me miell fundin dhe skajet e tavës. E pajisur me një menteshë anësore për t’a hapur dhe për të lehtësuar nxjerrjen e kekut.

Përmasat: 24×24 cm.


Additional information

Dimensions 25 × 24.1 × 6.6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave keku me hapje 24×24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *