Mini Cart

-25%

Delicia Forme keku me kende silikon 23 cm

Original price was: 2,990L.Current price is: 2,990L. 2,243L

8595028402308

SKU: 629415 Categories: ,

Description

Kodi: 629415

Forma e kekut me kende Delicia ka një formë origjinale dhe falë silikonit fleksibël do t’ju lejojë ta nxirrni kekun pa mundim dhe pa prishur modelin dekorativ në sipërfaqe. I reziston nxehtësisë deri në 230°C por mund t’a vendosni edhe në frigorifer, kështu që mund t’a përdorni edhe për të përgatitur puding dhe ëmbësira të tjera të ftohta. Duke kursyer hapësirë, mund t’a palosni ose rrotulloni pasi do të kthehet gjithmonë në formën e saj fillestare.

Diametri: 23 cm, lartësia: 12 cm.


Additional information

Dimensions 25 × 24.5 × 10 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forme keku me kende silikon 23 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *