Mini Cart

Delicia Forma tradicionale plastike per 24 biskota

1,550L

8595028446074

SKU: 630882 Categories: ,

Description

Kodi: 630882

Kallëpi i prerësit të biskotave Delicia, prej plastike rezistente të cilësisë së lartë, ju mundëson të përgatisni shumë ëmbëlsira të shijshme në format e dëshiruara në një kohë të shkurtër. Prisni njëkohësisht 24 biskota për t’i dekoruar me kreativitet dhe imagjinatë.

Përmasat: 23×33 cm.


Additional information

Dimensions 33 × 1.6 × 23 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forma tradicionale plastike per 24 biskota”

Your email address will not be published. Required fields are marked *