Mini Cart

Delicia Tave pjekje e thelle 31×24 cm

1,850L

8595028426847

SKU: 623020 Categories: ,

Description

Kodi: 623020

Tava e pjekjes e thellë Delicia është me shtresë jo-ngjitëse dhe rezistente ndaj temperaturave të larta të furrës. E përkryer për të gatuar lazanja dhe ëmbëlsira të shijshme. Mos përdorni aksesorë me majë metalike pasi ato do të prishin veshjen.

Përmasat: 31×24 cm.


Additional information

Dimensions 31.5 × 24 × 4.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave pjekje e thelle 31×24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *