Mini Cart

Gusto Tave furre porcelani 20×12 cm

1,690L

8595028422207

SKU: 622010 Categories: ,

Description

Kodi: 622010

Tava e furrës Gusto, prej porcelani të bardhë, është rezistente ndaj temperaturave nga -18 në +240 °C. Tava ju lejon që të përgatisni gatimet tuaja paraprakisht dhe t’i vendosni në furrë vetëm në momentin e fundit.

Përmasat: 20×12 cm.


Additional information

Dimensions 20 × 12.9 × 5.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gusto Tave furre porcelani 20×12 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *