Mini Cart

Manico Rosso Tigan 32 cm

5,550L

8595028490596

SKU: 597832 Categories: ,

Description

Kodi: 597832

Tigani Manico Rosso ka një shtresë jo-ngjitëse me vetitë e gurit natyral, i cili ruan shijen natyrale dhe vlerat ushqyese të gatimeve. Tigani është i pajisur me fund sanduiç çelik-inox dhe ka bisht të kuq me një efekt prekjeje të butë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë dhe ato me induksion.

Diametri: 32 cm.

Additional information

permasa

52×32.5×8.4

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Manico Rosso Tigan 32 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *