Mini Cart

Privilege Kthyes zgare

2,100L

8595028484267

SKU: 707410 Category:

Description

Kodi: 707410

Kthyesi i zgarës Privilege, prej çeliku dhe dorezë druri, ju lejon të ktheni enët gjatë pjekjes pa u djegur. Profili i çeliktë i dorezës ka dy mbështetëse me formë të veçantë që lejojnë vendosjen e aksesorit në sipërfaqen e punës pa e ndotur atë.

Përmasat: 46×8 cm.


Additional information

Dimensions 50.5 × 9 × 4.9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Privilege Kthyes zgare”

Your email address will not be published. Required fields are marked *