Mini Cart

Grandchef Kullese me zgjatim 34-54×24 cm

5,450L

8595028483864

SKU: 428550 Categories: ,

Description

Kodi: 428550

Kullese Grandchef, e përbërë nga tela inoksi, është e përkryer për larjen e frutave dhe perimeve. Me doreza të zgjatura, me jastëkë gome për ta fiksuar fort, mund të përshtatet në çdo lavaman.

Ka përmasa 34×24 cm kur është e mbyllur dhe 54×24 cm kur zgjatet plotësisht.

Additional information

Dimensions 35.5 × 26 × 10.5 cm
permasa

35.5x26x10.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Kullese me zgjatim 34-54×24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *